Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Zeytinburnu’na kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Zeytinburnu Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Zeytinburnu evden eve nakliyat sektöründe tam 10 yıldır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Her biri işinde uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Araç filomuz geniştir ve teknolojiyi yenilikleri ile araçlarımızı bu gelişmeye paralel olarak yeniliyoruz. 7/24 tüm bölgeye taşıma hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Evden eve taşıma konusunda uzmanlaşan şirketimiz ev taşımacılığı dışında ofis taşıma ve eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Zeytinburnu nakliyat çalışanlarının tamamı en az 3 yıllık deneyime sahip olup müsteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadırlar. Evinizdeki eşyaları yeni evinize sorunsuz ulaştırma garantisi veriyoruz.

Zeytinburnu Nakliyat

Tüm hizmetlerimizde nakliye kamyonlarımız sigortalandığı için eşyalarınıza gelecek biz zarar anında sigorta tarafından karşılanmaktadır. Zeytinburnu nakliyat müşterilerinin yarısından fazlası çalıştığımız müşterilerimizin tavsiyeleri sonucu oluşmuştur. Şehiriçi evden eve nakliyat hizmetlerimizde kredi kartı geçerilidir. Evinizi taşımadan en az 5 gün önce firmamıza başvurunuz. Evinizi güvenilir ve kaliteli bir firmaya taşıtmak istiyorsanız Zeytinburnu nakliyat size sorunsuz hizmeti yardımcı olabilir. Zeytinburnu nakliyat olarak şimdiden ilginize ve güveninize teşekkür ederiz.