Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Pendik’e kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Pendik Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Pendik evden eve nakliyat sektöründe birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Bölgedeki taşıma taleplerinin fazlalığı her gün yeni nakliye firmalarının çıkmasına neden olmaktadır. Firmamız yıllardır istanbul ilinde hizmet vermektedir ve güvenilir nakliyat firmasıdır. Pendik nakliyat firmaları arasında saygın bir konuma ulaşan firmamız güçlü kadrosu ile siz müşterilerimizin her türlü taleplerini karşılayabilecek yeteneğe ve tecrübeye sahiptir. Bizim için en önemli unsur eşyalarınızın güvenliğidir. Eşyalarınız taşıma öncesi kaliteli ambalaj malzemeleri ile ambalajlanmakta ve nakliye kamyonlarına yükleklendiklerinde sigortalanmaktadır. Firmamız yıllardır ev taşıma hizmeti vermektedir ve bize eşyalarınızı gözü kapalı emanet edebilirsiniz.

Pendik Nakliyat

Başka pendik nakliyat firmaları ile çalışmış olan müşterilerimizin en çok şikayet ettikleri konu eşyalarının çizilmesi, kırılması ve zarar görmesi ile ilgilidir. Pendik nakliyat ambalajlama konusunda deneyimli elemanları ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile bu soruna kökten çözüm buldu. Firmamız oldukça hızlı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirir ve tüm taşıma işlerini sorunsuz sonlandırmaktadır. Firmamız bünyesindeki tüm taşıma elemanlarımız deneyimlidir. Aklınıza takılan her türlü soru ve nakliye talepleriniz için bizi telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Pendik nakliyat olarak oldukça ekonomik ödeme seçeneklerimiz vardır.