Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Üsküdar’a kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Üsküdar Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Üsküdar Evden Eve Nakliyat hasar güvencesi verir ve müşteri memnuniyeti ile yıllarca nakliye işini yapmaktadır. Başarımızın göstergesi referanslarımızdır. Ev taşıma diğer taşıma işlerinden daha dikkatli ve özenli yapılması gereken bir hizmettir. Yaptığımız işi önem vererek yapıyoruz ve bu sayede Üsküdar nakliyat firmaları arasında saygın bir konuma ulaştık. Nakliyat filomuz geniş olup farklı ebatlarda taşıma aracımız bulunmaktadır. Üsküdar nakliyat olarak nakliyeciler arasında iyi bir noktaya ulaşmak için özenli bir şekilde canla başla çalışıyoruz.

Üsküdar Nakliyat

Üsküdar nakliyat tecrübeli ve eğitimli personeli, kaliteli hizmeti ve geniş araç filosu ile müşteri memnuniyetini en önde tutmaktadır.

Üsküdar Nakliyat Hizmetileri

  • Ev taşıma öncesi tüm eşyalarınızın envanteri çıkarılır.Bu hizmet ücretsiz yapılmaktadır.
  • Expertiz taşınacak malzemeleri ve yerleri denetleyerek bir nakliye planı oluşturur.
  • Eşyalarınız taşıma öncesi ambalajlanmakta ve her bir koli numaralandırılmaktadır. Bu sayede taşıma sonrası yerleştirme kargaşası önlenmiş olur. Yeni evinizde mutfak eşyalarının misafir odasına konulması gibi şeyler size nakliye sonrası birçok işin kalması anlamına gelir.
  • Eşyalarınızın zarar görmemesi için Üsküdar nakliyat tüm taşınacak eşyaları hava baloncuklu naylonlarla ambalajlamaktadır.
  • Monte ve demonte gerektiren eşyalarınız anlaşmalı olduğumuz marangozumuz tarafından yapılmaktadır.

Kısacası evinizi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde taşımak istiyorsanız Üsküdar Nakliyat olarak size yardım etmekten memnuniyet duyarız.