Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Sarıyer’e kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Sarıyer Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Sarıyer evden eve nakliyat firmaları arasında öncü bir konuma ulaşan firmamız bu bölgedeki taleplere uygun çözümler sunarak bu zor ve yorucu işi kolay bir şekilde yapmaktadır. Aileler genelde bu nakliyat işinden oldukça uzak durmaktadırlar. Onlar için çok zor ve pahalı bir iş olarak gözüksede sarıyer nakliyat siz müşterilerimize bu hizmeti hem ucuza ,hemde kaliteli bir şekilde verebilir. Evinizi taşımak bizim için çok kolay bir iştir. Bunun sebebi yıllardır hizmet vermemiz dolayısıyla ev taşıma konusunda tecrübeli olmamızdır. Siz müşterilerimize önerimiz her zaman yetki belgeleri olan deneyimli firmalara evlerini taşıtmalarıdır. Tüm elemanlarımız konusunda deneyimlidir. Uzman ekibimiz sayesinde sizlere kaliteli hizmet sunabiliyoruz. Genelde birçok müşterimiz daha önce çalıştıkları sarıyer nakliyat firmalarının sorumsuz davranışlarından rahatsız olduklarını iletmişlerdir. Elemanlarımız ve firmamızın en başlıca amacı siz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Sarıyer Nakliyat

Sarıyer nakliyat tüm eşyalarınızı taşımadan önce kaliteli, hijyenik ambalaj malzemeleri ile ambalajladıktan sonra taşımaktadır. İşinin uzmanı olmayan ucuz nakliyat hizmeti veren firmalar ile çalışırsanız belki daha az taşıma ücreti verebilirsiniz ama taşıma sonrası eşyalarınızda oluşan hasar maliyetli az verdiğiniz nakliye ücretinin kat kat üstünde olabilir. Sarıyer nakliyat her evi taşıyabilecek farklı ebatlarda nakliye kamyonlarını bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca yüksek katlardaki evler için asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizde vardır. Firmamız taşıma öncesi tüm eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınacağının garantisini vermektedir. Evinizi taşımak için telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.