Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Maltepe’ye kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Maltepe Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Maltepe evden eve nakliyat yıllardır taşıma hizmetini başarılı bir şekilde yapmaktadır.Maltepe evden eve nakliyat şirketleri arasında lider bir konuma gelmiştir Eşyalarınızı sorunsuz taşımak için Maltepe nakliye firmasını hiç düşünmeden seçebilirsiniz. Tüm ev eşyalarınız paketli bir şekilde yeni yerine taşımaktadır Evden eve firmamız Maltepe bölgesinde ve tüm İstanbul bölgelerinde hizmet vermektedir. Dairenizi hasarsız taşımak istiyorsanız Öz Gaziosmanpaşa Evden Eve firmasına eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Maltepe taşıma şirketine irtibat kurmak için tel numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Maltepe ambalajlı taşıma hizmeti bizden sorulur. Siz müşterilerimize sigortalı taşıma sunmak için hazırız.

Maltepe nakliyat İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Karayolu taşımacılığı yapan Maltepe Nakliyat K1 yetki belgesine sahip bulunmaktadır. Şehirlerarası taşımacılık hizmeti yapmaktadır.  Hizmet verdiği taşıma alanı Komple kargo taşıma hizmetidir. Maltepe Nakliyat araç filosunda 2 adet kamyon bulunmaktadır.  Komple kargo taşımacılığı yapan uçar nakliyat zamanında teslim aldığı yükü yine zamanında olması gereken yere ulaştırır. E-mail ve telefon ile Maltepe Nakliyat firmasına ulaşılabilir. Maltepe nakliyat en kısa zamanda arayan kişiye ulaşarak hizmet vermek için gerekeni yapar.  Profesyonel bir şekilde taşımayı gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlar.  Güvenli ve hasarsız bir taşıma gerçekleştirir. Taşıdığı mal veya malzemeye müşterinin verdiği değeri verir