Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Beylikdüzü’ne kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Beylikdüzü Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Beylikdüzü evden eve nakliyat her zaman kaliteli ve müşteri odaklı çalışarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Tecrübeli elemanlarımız ile sorunsuz evinizi taşımak için bize bir telefon açmanız yeterli. Gerisini bize bırakın evinizi taşıyalım. Taşıma sürecinde eşyalarınızın ambalajlanması, montaj edilmesi ve paketlenmesi görevlerini tamamiyle firmamız yapmaktadır. Yüksek katlara taşınacak eşyaların zarar görmemesi ve daha hızlı taşınması için asansörlü nakliyat hizmetimiz vardır. Beylikdüzü nakliyat ev taşıma hizmetinin dışında ofis taşıma ve eşya taşıma hizmeti de vermektedir.

Beylikdüzü Nakliyat

Beylikdüzü nakliyat tüm hizmetlerini planlı ve bir disiplin çerçevesinde yerine getirmektedir. 2000 yılından beri bu bölgede çalışıyoruz. Eşyalarınızı yeni yerine sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşıyacağımızın garantisini verebiliyoruz çünkü ev taşıma konusunda oldukca deneyimliyiz. Şehiriçi nakliyat’dan daha zor olan şehirlerarası evden eve nakliyat için gerekli olan nakliyat kamyonlarımız bulunmaktadır. Beylikdüzü nakliyat firmasına eviniz taşıtmak isterseniz hemen bize telefon açın. Nakliyat fiyatlarımızı duyunca oldukça şaşıracaksanız.