Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Fatih’e kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Fatih Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Fatih evden eve nakliyat uzun yıllardır şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti yapmaktadır. İstanbul ilinde tüm ilçelere ev taşıma hizmeti veren Öz Gaziosmanpaşa Nakliyat şehiriçi taşımacılığın yanında iller arası taşımacılıkta yapmaktadır. Bizi arayarak telefonda nakliyat fiyatı alabilirsiniz. Firmamız eşyalarınızı büyük bir özen göstererek evden eve taşır. Ayrıca taşıma sırasında eşyalarınızın çizilmemesi için tüm eşyalarınız önceden kaliteli malzemeler ile ambalajlanır. Sorunsuz bir taşıma için ambalajlama kesinlikle gerekmektedir. Ne kadar özenli taşınsa da eşyalarınızın dış etkenlerden korunması gerekir.

Fatih Nakliyat

Fatih Nakliyat firmasının nakliye filosu geniştir ve tüm kamyonların kasaları ev taşıma için özel olarak dizayn edilmiştir. “KALİTELİ HİZMET” sloganı ile yola çıkan Fatih Nakliyat için ön önemli şey müşterilerin verilen hizmetten memnun kalmalarıdır. Filomuzda boş araç olması durumunda aynı gün taşıma işini yapabilir. Taşıma sırasında birçok bireyin şikayeti karşılarında bir muhatap bulamamalarıdır. Taşıma süreci boyunca tüm soru ve görüşlerinizi söyleyebileceğiniz bir yetkilimiz bulunmaktadır.

Nakliyat hizmeti almak için Fatih nakliye firmasını 0 (212) 429 56 40 ve 0 (537) 301 06 59 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz. Taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmesinden endişelenmeyin çünkü nakliyat kamyonlarında taşınan tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır. Hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ederiz.