Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Avrupa Yakası’na kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Avrupa Yakası Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Avrupa Yakası evden eve nakliyat yıllardır ev taşıma hizmetini kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Avrupa Yakası evden eve nakliyat firmaları arasında öncü bir konuma ulaşmıştır. Evinizi sorunsuz taşımak için Avrupa Yakası nakliyat firmasını güvenle seçebilirsiniz. Tüm ev eşyalarınız ambalajlı bir şekilde yeni yerine ulaştırılmaktadır. Avrupa Yakası Nakliyat tüm İstanbul ilçelerinde hizmet vermektedir. Eşyalarınızı uygun fiyata taşıtmak istiyorsanız Öz Gaziosmanpaşa Nakliyat firmasına eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Bize ulaşmak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Size sorunsuz taşıma sunmak için hazırız.

Avrupa Yakası Nakliyat

Bölge 25 ilçeyi içinde barındırmaktadır. Avrupa Yakası nakliyat bağcılar ilçesinde merkezlidir. Dünyanın en eski yerlerinden biridir. Ayrıca bu bölge İslamiyetin merkezi olarak da bilinmektedir. Avrupa yakası nakliyat talepleri de bölgenin büyüklüğü ile doğru orantılı olarak çok fazladır. Firmamız avrupa taşıma standartlarında nakliye hizmeti vermektedir. Taşıma öncesi eşyalarınız uygun ambalajlama malzemeleri ile ambalajlanır. Merdivenlerin dar veya eşyaların yüksek katlarda olması durumundan balkondan asansör ile veya diğer durumlarda elde taşınarak araçlara yüklenmektedir. Kapalı kasa araçlarımıza yüklenen tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır. Avrupa Yakası Nakliyat firması ile evinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamızı aramadan evinizi taşımayın.