Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Kağıthane’ye kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Kağıthane Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Kağıthane evden eve nakliyat yıllardır ev taşıma hizmetini sorunsuz bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Kağıthane evden eve nakliyat firmaları arasında saygın bir konuma gelmiştir Ofisinizi hızlı taşımak için Kağıthane nakliye firmasını hiç düşünmeden seçebilirsiniz. Tüm taşınacak eşyalarınız ambalajlı bir şekilde yeni yerine taşımaktadır Evden eve şirketimiz Kağıthane ilçesinde ve tüm İstanbul ilçelerinde hizmet sunmaktadır. Dairenizi ucuz taşıtmak istiyorsanız Öz Gaziosmanpaşa Evden Eve şirketine eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Kağıthane nakliye firması ulaşmak için tel numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Kağıthane ambalajlı nakliye hizmeti bizden sorulur. Size kaliteli taşıma sunmak için hazırız.

Kağıthane Nakliyat İstanbul ilinde bulunmaktadır. Karayolu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Yurtiçi taşımacılık hizmeti verir. En sıklıkla çalıştığı şehirler İstanbul illeridir. Kağıthane Nakliyat Şirketi  K1 yetki belgesine sahiptir. Nakliye hizmeti verdiği alanlar lojistik dağıtım firmaları, evden eve taşımacılık, açık yük taşıma, parsel kargo taşıma, nakliyat ambar taşıma, komple kargo taşıma alanında hizmet vermektedir. Ayrıca depolama, paketleme, toplama, sökme ve montaj ve eşya sigortası yaparak evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Araç filosunda 2 kamyon, 2 düz tenteli ve 1 kamyon römork bulunmaktadır. Deneyimli ekibi ile evden eve taşınacak eşyaları demonte ederek yerinden alıp gideceği yere taşıyıp monte işlemini gerçekleştirmektedir. İstendiği takdirde eşya sigorta yapılmaktadır.