Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Bakırköy’e kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Bakırköy Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Bakırköy Öz Gaziosmanpaşa Evden Eve yıllardır ev taşıma hizmetini ucuz bir şekilde tamamlamaktadır.. Bakırköy evden eve firmaları arasında güvenilir bir konuma ulaşmıştır Eşyalarınızı ucuza aktarmak için Bakırköy taşımacı firmasını gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Tüm taşınacak eşyalarınız ambalajlı bir şekilde yeni yerine ulaşırmaktadır Evden eve şiretimiz Bakırköy bölgesinde ve tüm İstanbul ilçelerinde hizmet sunmaktadır. Dairenizi kaliteli taşıtmak istiyorsanız Özgaziosmanpaşa Nakliye nakliye firmasına eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Bakırköy nakliye şirketine irtibat kurmak için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bakırköy hesaplı evden eve hizmeti bizden sorulur. Size ucuz nakliye sunmak için hazırız.Bakırköy Nakliyat İstanbul ilinde 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Karayolu taşımacılığı yapmaktadır.  K2 yetki belgesine sahiptir. Yurtiçi taşımacılık hizmeti vermektedir.  Hizmet verdiği alanlar parsiyel kargo taşımalar, komple kargo taşıma hizmeti ve nakliyat ambar taşıma işidir.  Araç filosunda 10 adet kamyon bulunmaktadır.

Bakırköy Taşımacılık A.Ş. halen İstanbul ve çevresinden diğer tüm bölgesine taşıma yapmaktadır. Ayrıca bu bölgelerden de İstanbul ve çevrelerine mal ve eşya taşıma hizmeti vermektedir. Bakırköy Taşımacılık A.Ş. halen İstanbul  bölgelesinde faaliyet gösteren fabrika, resmi kurum ve kuruluşlarına ait taşımaları gerçekleştirirken firmaların tüm esnaf, tüccar ve benzeri küçük işletmelerin İstanbul merkezli olarak tedarik ettiği tüm ticari mal ve eşya ihtiyaçları da taşımaktadır.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat