Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Şişli’ye kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Şişli Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Şişli evden eve nakliyat eşyalarınızı güven içinde taşımaktadır. Bu sorunsuz hizmeti yıllardır ilçe halkına sağlıyoruz. Şişli evden eve taşımacılık hizmeti veren Öz Gaziosmanpaşa Nakliyat siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır. Firmamız size sürekli ve kaliteli hizmet verebilmek için araçlarının bakımlarını sürekli yaptırmakta ve teknolojiye göre yenilemektedir. Şişli evden eve nakliyat firmaları arasında lider konuma ulaşan firmamız uzman elemanları ve teknolojik ekipmanları ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Şişli Nakliyat

Şişli Nakliyat yılların verdiği tecrübeyle kaliteli taşıma ile eşyalarınızı istediğiniz yere güvenle ulaştırıyoruz. Yüksek katlardaki evlere eşyaları nakliye asansörümüz ile güvenle taşıyoruz. Firmamız şehiriçi evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti yanında ofis ve eşya taşıma hizmeti vermektedir. Kampanyalarımızı öğrenmeden evinizi taşımayın. Sadece fiyat öğrenmek için değil soruların içinde telefon numaralarımızdan bizi ücretsiz arayabilirsiniz. Size ev taşıma konusunda yardım etmekten memnuniyet duyarız.