Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Ataşehir’e kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Ataşehir Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Evden Eve yıllardır daire taşıma hizmetini sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Ataşehir nakliyat şirketleri arasında öncü bir konuma ulaşmıştır Evinizi uygun fiyatlı aktarmak için Ataşehir nakliyat firmasını gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Tüm eşyalarınız paketli bir şekilde yeni yerine taşımaktadır Nakliye şiretimiz Ataşehir ilçesinde ve tüm İstanbul ilçelerinde hizmet sunmaktadır. Eşyalarınızı güvenli taşıtmak istiyorsanız Öz Gaziosmanpaşa Nakliyat taşıma firmasına eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Ataşehir evden eve şirketine irtibat kurmak için telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz. Ataşehir güvenli taşıma hizmeti bizden sorulur. Size ucuz nakliye sunmak için hazırız.Yeni ilçe statüsünü kazanan İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Ataşehir ilçesine evden eve nakliyat hizmetini Öz Gaziosmanpaşa Nakliyat olarak 1998′den günümüze kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Ataşehir ilçesi 17 mahalleden oluşmaktadır. İlk Emlak Kent projesi ile 1993 yılında Uydu Kent projesi ile Ataşehir ilçesi yeni oluşmaya başlamıştır. Bu sebep den dolayı son yıllarda yeni bina yapımı ve taşınma  oldukça fazlalaşmıştır. Bu bölgede genelde apartman dairelerinden taşıma yapıldığı için nakliye asansör ekipmanları bu bölgede daha çok kullanılmaktadır. Birçok alışveriş merkezine ev sahipliği yapan Ataşehir, Metropol İstanbul projesi ile dünyanın en yüksek binaları arasında olacak bir yapıya ev sahipliği yapacaktır.

Öz Gaziosmanpaşa Nakliyat firması Ataşehir ve diğer tüm İstanbul ilçelerine evden eve nakliyat, ofis taşıma, fabrika taşıma gibi K3 yetki belgesi gerektiren taşıma hizmetlerini vermektedir. Eşyalarınız ambalajlandıktan sonra araçlara yerleştirilmektdir ve araç harekete geçmeden ö
nce yüklü eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat