Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Ümraniye’ye kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Ümraniye Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Bizi aradığınız zaman verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ihtiyacınız olan araç büyüklüğü, personel sayısı ve ekipmanları belirleriz ve size ortalama olarak bir nakliyat teklifi sunarız. Evinizi taşımak için size özel belirlediğimiz bu plan sayesinde diğer Ümraniye nakliyat firmalarında olduğu gibi tek sabit ücret yerine size özel bir fiyat teklifi sunarız. Bu sayede eşyaları çok olan ailelerin ödediği nakliye fiyatının daha altında bir nakliyat ücreti ödersiniz.

Ümraniye Nakliyat

Ümraniye nakliyat olarak tüm eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri ile ambalajlarız. Sökme ve yeniden kurulum gerektiren işlerde anlaşmalı olduğumuz marangozumuz görev almaktadır. Uzman eliyle yapılan bu monte ve demonte işlemleri sayesinde eşyalarınız deformasyona uğramaz. Nakliyat kamyonuna yüklenen tüm eşyalarınızın sizin gözetiminizde kilitlenir ve tekrar sizin gözetiminizde açılır. Ayrıca nakliyat kamyonu içinde taşınan tüm eşyalar sigortalıdır. Ümraniye nakliyat tüm yükleme ve boşaltma işlemlerinde özenli ve dikkatli çalışmaktadır. Kaliteli ve ucuz nakliye hizmeti almak için bizi telefonlarımızdan hemen arayınız.