Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Şile’ye kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Şile Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Şile evden eve nakliyat yıllardır evden eve nakliye hizmetini mükemmel bir şekilde yapmaktadır. Bu bölgede birçok ev taşıma işi talep edilmektedir ve biz Şile Nakliyat olarak tüm bölgeye taşımacılık işlerinde yardımcı oluyoruz. Şile evden eve nakliyat ile ilgili işiniz varsa sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Nakliye teklifi almak veya fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Tüm eşyalarınız hijyenik koşullarda daha önce kullanılmamış temiz ambalaj malzemeleri ile ambalajlandıktan sonra taşınır. Bölgede bulunan tüm mahallelere hizmetimiz vardır. Şile evden eve nakliyat işlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şile Nakliyat

Şile nakliyat geniş araç filosu, deneyimli kadrosu, son teknoloji ekipmanları ile çevre ilçelerde gerekli yetki belgeleri ile sizlere sorunsuz hizmet sunmaktadır. Eşyalarınız için kullanılması gereken ekipmanlar ekibimiz tarafından sağlanmaktadır ve taşıma sorunlarının sizi etkilememesi için taşıma öncesi sigortalama işlemi yapmaktayız. Kıyafetleriniz özel ambalaj malzemeleri sayesinde araç içindeki elbise dolaplarından taşınmaktadır. Şile nakliyat olarak önceliğimiz her zaman kusursuz ve sorunsuz bir nakliyat hizmeti sunmaktır. Müşterilerimizin isteklerine göre hareket ederiz.Evden eve nakliyat titizlikle ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir iştir. Şile nakliyat olarak tecrübemiz ile siz değerli ilçe halkına 5 yıldır hizmet veriyoruz.