Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Bayrampaşa’ya kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Bayrampaşa Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Bayrampaşa evden eve nakliyat şirketleri arasında saygın bir konuma ulaşan Bayrampaşa nakliyat yıllardır ev taşıma hizmeti ve ofis taşıma hizmetini profesyonel kadrosu ile kaliteli ve ucuza başarılı bir şekilde yapmaktadır. Evinizi taşıtmak için bizi gönül rahatlığı seçebilirsiniz çünkü tüm taşınacak eşyalarınızı ambalajladıktan sonra taşırız. Ambalajlı, güvenilir taşıma hizmeti satın almak için 0 (212) 429 56 40 – 0 (537) 301 06 59 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

1998 yılından beri tüm işlerini başarılı bir şekilde yerine getiren Bayrampaşa nakliyatın birinci önceliği siz değerli müşterilerimizin ev taşıma sonrasında ev taşıma hizmetininden memnun kalmasıdır. Çünkü hizmetimizden memnun kalan bir müşterimizin bizimle uzun yıllar çalışacağının farkındayız. Son model nakliye kamyonlarımız, ekipmanlarımız ve profesyonel elemanlarımız aracılığıyla taşıma işin sizin için çok basit bir hale getirmek için çalışıyoruz. Bayrampaşa evden eve nakliye evinizi taşımadan önce tüm eşyalarınızı ambalajlar ve taşıma için özel dizayn edilmiş kapalı kasa nakliye kamyonlarında taşımaktadır. Nakliye aracına yüklenen tüm eşyalarınız sigorta ile güvence altına alınmaktadır.

İstanbul Bayrampaşada şehiriçi nakliyat trafik yoğunluğu ve yerleşim yerlerindeki sıkışıklık sebebiyle diğer ilçelere göre çok daha zordur. Dar merdivenleri olan yerler, elde taşıması olanaksız eşyalar ve yüksek katlardaki evler için asansörlü nakliye hizmetimiz vardır. Bayrampaşa Nakliye firmasına haftanın her günü iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizi evden eve taşımacılık ile ilgili her türlü sorunuz için arayabilirsiniz.