Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Bağcılar’a kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Bağcılar  Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Bağcılar evden eve nakliyat olarak evinizi, işyerinizi veya nakliye işlerinizi ucuza, kolay ve hızlı bir şekilde taşımaya hazırır. Yüksek katlarda oturmanız bizim için problem değil. Asansörlü taşıma sistemimizle garantili ve sorunsuz hizmet kalitesini bizde görebilirsiniz. Ev taşıma hizmetimiz yanında parça eşya taşıma, ofis taşıma hizmeti de yapmaktayız. Parça eşya taşıma için küçük ebattaki nakliye kamyonlarımızı kullanırız. Nakliyat fiyatlarımız bu sebeple diğer firmalara göre oldukça düşüktür. Bağcılar nakliyat firmalarını birbirinden ayıran en önemli özellik yaptıkları paketleme ve ambalajlama hizmetidir. Firmamız kalın naylon patpatlar, battaniyeler ve eşyalarınıza uygun ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Uzmanlığımız ev nakliyesi üzerinedir. 0 (212) 429 56 40 – 0 (537) 301 06 59 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bağcılar nakliyat sektörü giderek gelişmekte ve firmamız bu taleplere geniş araç filosu ve uzman personeli ile hizmet etmektedir. Merkez ofisimiz bu ilçededir. İster telefonlarımızdan, ister bağcılar nakliyat ofisimize gelerek talepte bulunabilirsiniz. Geniş araç filomuz ile size şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılıkta çok daha hızlı ve ekonomik şekilde hizmet sunuyoruz. Bizi aramanızdan sonra ücretsiz eksperimiz sizin için gerekli taşıma planını hazırlar. Bu plan ile taşıma günü gerekli olan eleman, ekipman ve araç ile hazır oluruz. Taşıma sonrası yeni evinize eşyalarınız sizin istediğiniz şekilde yerleştirilir. Yaptığımız tüm taşıma hizmetinde eşyalarınız sigortalı taşınmaktadır ve olası tüm zararlar bu sigorta tarafından karşılanır.

Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat