Şirketmiz İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Beşiktaş’a kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Beşiktaş Nakliyat Çağrı Merkezi

0 (212) 429 56 40

0 (537) 301 06 59

Beşiktaş evden eve nakliyat olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti ilkesi ile en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti alacağınızı taahhüt ediyoruz. İlk hizmeti başladığımız tarihten günümüze ilkelerimizden vazgeçmedik ve şehir içi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında sizlere en iyi hizmeti sunamamanın gururunu yaşıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için nakliyat filomuzu ve ekipmanlarımızı sürekli yeniliyoruz. Birçok nakliyat firmasına göre eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri ile kaplayıp koruyoruz. Ayrıca içi özel olarak dizayn edilmiş çelik kasa araçlarımızda havalı naylonlara sarılmış olan eşyalarınız güvenle taşınır.

Beşiktaş Nakliyat

Beşiktaş Nakliyat firmaları arasında K1 ve K3 yetki belgesi ile çalışan firmalardan biriyiz ve taşımacılık işini profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Beşiktaş nakliyat elemanları en az 2 yıllık deneyimi olan uzman kişilerdir. İstediğiniz zamanda güvenilir, kaliteli hizmet vermek için hazırız.
Beşiktaş Nakliyat Hizmetlerimiz
Ücretsiz Eksper Hizmeti
Montaj ve Demontaj
Ambalajlama Hizmeti
İsteğe bağlı Depolama Hizmeti
Tüm elemanlarımız güler yüzlü ve saygılıdır. Bizimle çalıştığınıza memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.